Baltic Employees – dinamiškas požiūris į personalo poreikius – www.balticemployees.lt

Baltic Employees – dinamiškas požiūris į personalo poreikius

Darbuotojų poreikis kintantis dalykas nuo kurio gali priklausyti gamybos ar kiti procesai. Sektoriams, kuriems būdingas darbo sezoniškumas, dažnai reikalingi laikini darbuotojai, kuriuos lengva įdarbinti.

Personalo nuoma leidžia greitai įdarbinti laikinus darbuotojus padidėjusios gamybos laikotarpiu ir sklandžiai sumažinti užimtumą nuosmukio laikotarpiu, taip pašalinant visą darbo dieną dirbančių darbuotojų įdarbinimo ir atleidimo išlaidas bei riziką.

Kas yra darbuotojų nuoma?

Darbuotojų nuoma – galimybė dinamiškai reaguoti į besikeičiančius personalo poreikius. Bendradarbiaujant su laikinojo įdarbinimo agentūra garantuojama nauda ne tik sau, bet ir sezoniniams darbuotojams. O atleisti asmenys agentūroje greitai įdarbinami kituose panašiuose projektuose.

Darbuotojų nuoma darbui suteikia galimybę lanksčiai, greitai ir neplanuotai įdarbinti darbuotojus padidėjus gamybai, taip sumažinant darbuotojų įdarbinimo ir atrankos, žmogiškųjų išteklių, darbo užmokesčio ir administravimo paslaugų išlaidas.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote sezoninių darbuotojų, ar jus domina laikinų darbuotojų įdarbinimas ištisus metus – darbuotojų nuoma Jūsų įmonei leidžia sutaupyti.

Darbuotojų nuoma – ne tik sutaupytos lėšos

Pagrindinis privalumas naudojantis darbuotojų nuomos paslauga yra nemažos dalies finansinių sąnaudų, skirtų darbuotojų įdarbinimui ir atrankai, panaikinimas. Todėl tokį bendradarbiavimo modelį besirenkančiai įmonei išlaidų mažinimas nėra vienintelė nauda.

Darbuotojų nuomos paslauga labai supaprastina įdarbinimo išlaidų planavimo procesą dėl aiškaus atsiskaitymo už dirbtas valandas modelio. Papildomas darbuotojų samdymo privalumas yra teisinės rizikos, susijusios su užsieniečių įdarbinimu ir darbo legalizavimu, mažinimas.

Kas yra „Baltic Employees“?

„Baltic Employees“ – nuo 2017 m. veikianti įdarbinimo paslaugų įmonė, priklausanti MARINO įmonių grupei, kurioje šiuo metu komandiruotėse dirba virš 3000 darbuotojų. „Baltic Employees“ Lietuvoje turi 6 ofisus, kuriuose vykdo darbuotojų atrankas bei 4 ofisus kitose Europos Sąjungos šalyse.

Įdarbiname produkcijos, logistikos ir sandėlių, automobilių pramonės, maisto pramonės, medienos gamybos, užsakymų surinkėjus bei žemės ūkio pagalbinius darbuotojus.  

Mūsų projektų koordinatoriai visapusiškai prižiūri įdarbinimo ir kandidatų atrankos, darbą įteisinančių dokumentų gavimo, žmogiškųjų išteklių ir darbo užmokesčio paslaugų, darbuotojų transporto ir apgyvendinimo organizavimą.

„Baltic Employees“ filialų tinklas visoje Europoje ir plati kandidatų bazė tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio rinkų (Latvija, Lenkija, Rumunija, Bulgarija ir kt.), leidžiantis per trumpą laiką įdarbinti iki kelių šimtų darbuotojų.

Scroll to Top