Baltic Employees – dinamiškas požiūris į personalo poreikius DE – www.balticemployees.lt

Baltic Employees – dinamiškas požiūris į personalo poreikius DE

Darbuotojų poreikis kintantis dalykas nuo kurio gali priklausyti gamybos ar kiti procesai. Sektoriams, kuriems būdingas darbo sezoniškumas, dažnai reikalingi laikini darbuotojai, kuriuos lengva įdarbinti.

Personalo nuoma leidžia greitai įdarbinti laikinus darbuotojus padidėjusios gamybos laikotarpiu ir sklandžiai sumažinti užimtumą nuosmukio laikotarpiu, taip pašalinant visą darbo dieną dirbančių darbuotojų įdarbinimo ir atleidimo išlaidas bei riziką.

Kas yra darbuotojų nuoma?

Darbuotojų nuoma darbui suteikia galimybę lanksčiai, greitai ir neplanuotai įdarbinti darbuotojus padidėjus gamybai, taip sumažinant darbuotojų įdarbinimo ir atrankos, žmogiškųjų išteklių, darbo užmokesčio ir administravimo paslaugų išlaidas.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote sezoninių darbuotojų, ar jus domina laikinų darbuotojų įdarbinimas ištisus metus – darbuotojų nuoma Jūsų įmonei leidžia sutaupyti.

Darbuotojų nuoma – ne tik sutaupytos lėšos

Pagrindinis privalumas naudojantis darbuotojų nuomos paslauga yra nemažos dalies finansinių sąnaudų, skirtų darbuotojų įdarbinimui ir atrankai, panaikinimas. Todėl tokį bendradarbiavimo modelį besirenkančiai įmonei išlaidų mažinimas nėra vienintelė nauda.

Darbuotojų nuomos paslauga labai supaprastina įdarbinimo išlaidų planavimo procesą dėl aiškaus atsiskaitymo už dirbtas valandas modelio. Papildomas darbuotojų samdymo privalumas yra teisinės rizikos, susijusios su užsieniečių įdarbinimu ir darbo legalizavimu, mažinimas.

Kas yra „Baltic Employees“?

„Baltic Employees“ – nuo 2017 m. veikianti įdarbinimo paslaugų įmonė, priklausanti MARINO įmonių grupei, kurioje šiuo metu komandiruotėse dirba virš 3000 darbuotojų. „Baltic Employees“ Lietuvoje turi 6 ofisus, kuriuose vykdo darbuotojų atrankas bei 4 ofisus kitose Europos Sąjungos šalyse.

Įdarbiname produkcijos, logistikos ir sandėlių, automobilių pramonės, maisto pramonės, medienos gamybos, užsakymų surinkėjus bei žemės ūkio pagalbinius darbuotojus.  

Mūsų projektų koordinatoriai visapusiškai prižiūri įdarbinimo ir kandidatų atrankos, darbą įteisinančių dokumentų gavimo, žmogiškųjų išteklių ir darbo užmokesčio paslaugų, darbuotojų transporto ir apgyvendinimo organizavimą.

„Baltic Employees“ filialų tinklas visoje Europoje ir plati kandidatų bazė tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio rinkų (Latvija, Lenkija, Rumunija, Bulgarija ir kt.), leidžiantis per trumpą laiką įdarbinti iki kelių šimtų darbuotojų.

Darbuotojų nuoma – galimybė dinamiškai reaguoti į besikeičiančius personalo poreikius. Sektoriams, kuriems būdingas darbo sezoniškumas, personalo nuoma leidžia greitai įdarbinti laikinus darbuotojus padidėjusios gamybos laikotarpiu ir sklandžiai sumažinti užimtumą nuosmukio laikotarpiu, taip pašalinant visą darbo dieną dirbančių darbuotojų įdarbinimo ir atleidimo išlaidas bei riziką.

Bendradarbiaujant su laikinojo įdarbinimo agentūra garantuojama nauda ne tik sau, bet ir sezoniniams darbuotojams. Atleisti asmenys agentūroje greitai įdarbinami kituose panašiuose projektuose. Tai teigiamai veikia darbdavio įmonės įvaizdžio kūrimą ir ateityje leidžia efektyviai sezoniškai įdarbinti darbuotojus.

Darbuotojų nuoma darbui suteikia galimybę lanksčiai įsidarbinti staigiai ir neplanuotai padidėjus  gamybai, taip sumažinant darbuotojų įdarbinimo ir atrankos išlaidas, žmogiškųjų išteklių, darbo užmokesčio ir administravimo paslaugas.

Nepriklausomai nuo to, ar ieškote sezoninių darbuotojų, ar jus domina laikinų darbuotojų įdarbinimas ištisus metus – darbuotojų nuoma Jūsų įmonei leidžia sutaupyti.

Įdarbiname produkcijos, logistikos ir sandėlių, automobilių pramonės, maisto pramonės, medienos gamybos, užsakymų surinkėjus bei žemės ūkio pagalbinius darbuotojus.

Darbuotojų nuoma – ne tik sutaupytos lėšos

Nors vienas iš pagrindinių privalumų naudojantis darbuotojų nuomos paslaugos yra nemažos dalies finansinių sąnaudų, skirtų darbuotojų įdarbinimui ir atrankai, panaikinimas, tai tokį bendradarbiavimo modelį besirenkančiai įmonei išlaidų mažinimas nėra vienintelė nauda.

Darbuotojų nuomos paslauga laibai supaprastina įdarbinimo išlaidų planavimo procesą dėl aiškaus atsiskaitymo už dirbtas valandas modelio. Papildomas darbuotojų samdymo privalumas yra teisinės rizikos, susijusios su užsieniečių įdarbinimu ir darbo legalizavimu, mažinimas.

Įmonės požiūriu, privalumas yra ir galimybė laikinųjų darbuotojų įdarbinimo išlaidas kvalifikuoti kaip išorines paslaugas, o ne žmoniškųjų išteklių paslaugas bei galimybė įdarbinti darbuotojus pagal trumpalaikes ar ilgalaikes sutartis.

Visapusiškas aptarnavimas su nuolatine projekto koordinatoriaus priežiūra

Nuo įdarbinimo ir kandidatų atrankos iki darbą įteisinančių dokumentų gavimo, žmogiškųjų išteklių ir darbo užmokesčio paslaugų, darbuotojų transporto ir apgyvendinimo organizavimo.

Finansų (sąskaitų) valdymas

Galimybė iš anksto planuoti įdarbinimo ir personalo išlaidas leidžia efektyviai valdyti projektų ir užsakymų pelningumą. Pateikiame vieną valandinę kainą (kuri apima visas išlaidas).

Filialų tinklas visoje Europoje ir plati kandidatų bazė

Kandidatų tiek iš Lietuvos, tiek iš užsienio rinkų (Latvija, Lenkija, Rumunija, Bulgarija ir kt.) prieinamumas, leidžiantis per trumpą laiką įdarbinti iki kelių šimtų darbuotojų.

Nach oben scrollen